Distančně.cz

O projektu Distančně.cz

Obrazovka Distančně.cz

Myšlenkou vzdělávacího serveru Distančně.cz je poskytnout uživatelům kvalitní zdroj znalostí a dovedností v podobě online vzdělávacích kurzů. Naší vizí je pokrýt celé spektrum znalostí a připravit takové vzdělávací kurzy, které mají pro naše uživatele smysl a přínos. Online vzdělávání je moderní způsob, jak si doplnit úroveň znalostí. Díky našim kurzům můžete zvýšit úroveň svych odborných znalostí.

Jak to funguje

  1. Pokud jste tak ještě neučinili, proveďte registraci, ve které vyplníte svoje jméno a příjmení (bude uvedeno na certifikátu), emailovou adresu a heslo. Po provedení registrace se následně se přihlaste.
  2. Z naší nabídky si vyberete kurz, který Vás zajímá. V detailu kurzu zjistíte všechny potřebné informace.
  3. Následně kliknete na tlačítko „Vstoupit do kurzu“. V případě zpoplatněného kurzu budete vyzváni k platbě (bankovním převodem či platební kartou). U kurzu zdarma můžete hned začít studovat.
  4. Studujete, přehrávejte výuková videa, procházejte přiloženými materiály. Jakmile projdete všemi lekcemi, čeká na vás závěrečný test, který ověří vaše nabyté znalosti.
  5. V případě úspěšného absolvování od nás obdržíte certifikát.

Distanční vzdělávání

Server Distančně.cz vychází z formy distančního vzdělávání, které je známo na vysokých školách a univerzitách po celém světě. Od klasického pojetí se v určitých ohledech mírně liší, nicméně základní myšlenka zůstává:

„Distanční vzdělávání je multimediální forma řízeného studia, která poskytuje nové vzdělávací příležitosti a podpůrné vzdělávací služby pro zpravidla samostatně studující dospělé účastníky, kde hlavní odpovědnost za průběh a výsledky vzdělávání spočívá na studujících, kteří jsou odděleni od vyučujících (konzultantů). Je založeno na samostudiu za pomoci metodicky speciálně zpracovaných studijních materiálů (převážně písemných, ale doplňovaných multimédii – audio – a videokazetami, počítačovou technikou, rozhlasem a televizí).“

Zdroj: Wikipedia

Založení vlastního kurzu

Uvažujete o založení vlastního kurzu? Ovládáte práci s počítačem, umíte výborně vařit, fotit, komunikovat nebo ovládáte jinou dovednost? Jste expert ve svém oboru? Myslíte si, že by vaše zkušenosti mohly být pro naše uživatele užitečné a přínosné? Pokračujte prosím na stránku Stát se tutorem.

Ke stažení

Logo pro tmavé pozadí Soubor: logo.svg

Logo pro světlé pozadí Soubor: logo2.svg