Distančně.cz

Stát se tutorem

Zaujala Vás myšlenka vytvoření vlastního kurzu? Chcete předat své znalosti a dovednosti? Toužíte inspirovat ostatní? Vlastním kurzem u Distančně.cz se můžete realizovat, příp. i něco vydělat!

Jak postupovat:

 1. 1. Základní otázka

  Ovládáte práci s počítačem, umíte výborně vařit, fotit, komunikovat nebo ovládáte jinou dovednost? Položte si otázku: Jste expert ve svém oboru? Myslíte si, že by vaše zkušenosti mohly být pro naše uživatele užitečné a přínosné?

 2. 2. Konzultace s námi

  Pokud jste v předchozím kroku odpověděli ano, neváhejte a napište nám! Ve zprávě nám představte váš kurz. Co bude tématem vašeho kurzu a jaká bude jeho osnova. Co si z kurzu účastník odnese a proč by měl zvolit právě váš kurz.

 3. 3. Příprava a realizace kurzu

  Brzy se s Vámi spojíme a pomůžeme vám s přípravou a realizací vašeho kurzu. Kurz následně začleníme mezi ostatní kurzy nabízené serverem Distančně.cz. U vybraných kurzů poskytneme i placenou formu propagace.

 4. 4. Finanční odměna

  Váš kurz můžete nabídnout k dispozici zdarma, tím oslovit širší publikum zájemců a zviditelnit svoji osobu jako experta v určitém oboru. Případně můžete kurz zpoplatnit a něco si přivydělat. :)


Tutor

Jste rozhodnuti spustit vlastní online kurz? Neváhejte a kontaktujte nás!

V co možná nejkratším čase se s Vámi spojíme...